Powstanie spółki z o.o. komandytowej

Spółka z o.o. komandytowa to jeden z najlepszych sposobów, by uniknąć podwójnego opodatkowania w spółkach. Dodatkowo powstanie spółki z o.o. komandytowej całkowicie ogranicza odpowiedzialność majątkową wspólników.

Jak powstaje spółka z o.o. komandytowa?

Spółka z o.o. komandytowa nie jest typową formą spółki. Jest to połączenie dwóch innych form – spółki z o.o. i spółki komandytowej. Dlatego, aby powstała spółka komandytowa z o.o. należy utworzyć i prowadzić aż dwie spółki. Wynika z tego niestety, że założenie spółki z o.o komandytowej jest dwa razy trudniejsze niż normalnej spółki handlowej.

Również by uniknąć trudności związanych z założeniem aż dwóch spółek handlowych, warto skorzystać z inteligentnego rozwiązania. Jest nim zakup gotowej spółki z o.o. komandytowej. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale spółki handlowe można kupić. Gdzie? Wystarczy się tylko z nami skontaktować. Posiadamy ofertą różnorodnych gotowych spółek, w tym również spółek z o.o. komandytowych.

Zakup gotowej spółki z o.o. komandytowej jest w pełni bezpieczny. Sprzedawana spółka nie posiada żadnych zobowiązań, ma natomiast dokumentację rejestracyjną oraz wymagane prawem numery identyfikacyjne.

Zainteresowanych pomocą w założeniu spółki z o.o. komandytowej oraz jej zakupem zapraszamy do skorzystania z naszych usług!