Gotowa spółka – dlaczego warto?

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Warto wiedzieć, dlaczego rozwiązanie jakim jest zakup firmy jest korzystnym rozwiązaniem.

Rozpoczęcie własnego biznesu nie jest wcale niczym prostym. Możesz zdecydować się na tradycyjną metodę, polegającą na samodzielnym zakładaniu spółki. Przejść będziesz musiał przez mnóstwo skomplikowanych procesów takich, jak na przykład rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nie wiesz jak się za to zabrać? Nie masz głowy do formalności oraz biegania po Urzędach? Nie masz na to wszystko czasu? Właśnie po to powstała możliwość kupna gotowej spółki!

Bez wątpienia kupno gotowej spółki to wiele zalet. Posiada ona bowiem numer KRS, NIP, jest zarejestrowana i zgłoszona do VAT. Omija Cię więc cała masa formalności, jakich musiałbyś się podjąć, a te zwykle trwają nawet do dwóch miesięcy, o ile oczywiście po drodze nie popełnisz żadnego błędu wymagającego poprawy. Tak więc od razu po zakupie, zaczynasz prowadzić działalność gospodarczą. Spółki posiadają już własne siedziby na terenie kraju, mają szerokie PKD, są pozbawione wad prawnych, a także są bezpieczne i wykazują opłacony kapitał zakładowy. To tylko nieliczne ich zalety.

Sprzedając Ci przedsiębiorstwo załatwiamy wszystkie formalności za Ciebie. Tobie pozostanie jedynie ustalić z nami szczegóły i podpisać kilka dokumentów. Dodatkową zaletą jest znaczna oszczędność czasu. Samodzielne zakładanie spółki trwa około miesiąca, natomiast jej zakup to kwestia 2-3 dni.

Zachęcamy do kupna gotowej spółki! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!